درباره آلفا سرور

گروه فناوری اطلاعات آلفا سرور میزبانی مطمئن برای تجارت شما.اولین قدم برای انجام هر کاری باید اطلاعات کافی در آن زمینه کسب کرد و سپس اقدام به انجام دادم کار مورد نظر به پردازید ، گروه فناوری اطلاعات آلفا سرور هر آنچه که شما نیاز دارید از جمله :اطلاعات مهم و نکات کلیدی در زمینه راه اندازی کسب و کار ارائه فضای میزبانی (هاست) ، دامین ،سرور مجازی ، بک اپ گیری از اطلاعات کسب و کار شما و.. فراهم می نماید ، برای برپایی تجارتی بزرگ نیاز به یک پشتیبان مطمئن دارید ، آلفا سرور در هر زمان در کنار شماست!

برخی خدمات ارائه شده توسط آلفا سرور

حوزه فعالیت آلفا سرور

هاست

هاست

ارائه خدمات هاست لینوکس ، هاست وردپرس ، هاست فروشگاهی ، هاست پربازدید ، هاست سازمانی و هاست بک اپ به تمامی استارتاپ ها.

نمایندگی

نمایندگی

شما می توانید با دریافت نمایندگی هاست  یا دامنه آلفا سرور ،سایت فروش هاست و دامنه خود را  بدون هیچ نامی از آلفا سرور داشته باشید.

سرور

ارائه سرور اختصاصی و مجازی SATA ایران ، آلمان و ارائه سرور اختصاصی و مجازی ssd nvme ایران  و آلمان در معتبر ترین دیتاسنتر ها

کانفیگ سرور

کانفیگ سرور

ارائه خدمات هاست لینوکس ، هاست وردپرس ، هاست فروشگاهی ، هاست پربازدید ، هاست سازمانی و هاست بک اپ به تمامی استارتاپ ها.

ثبت دامنه

دامنه

ارائه خدمات ثبت دامنه با مقرون به صرفه ترین قیمت ها (گارانتی قیمت مصرف کننده) . پشتیبانی از تمامی پسوند  های ملی و بین المللی.

پشتیبانی

پشتیبانی آلفا سرور بروی تمامی سرویس ها بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای چه سخت افزاری و چه نرم افزاری در تمامی ساعات شبانه روز ارائه می گردد.

میزبانی حرفه ای ، تجارت حرفه ای

مشتری عزیز آلفا سرور اگر شما استارتاپ هستید و یا یک سازمان بزرگ و پیشرفته را اداره میکنید میتوانید از میزبانی سازمانی آلفا سرور استفاده نمایید.

سخنی با مشتری !

میتونم به آلفا سرور اعتماد کنم؟

گروه فناوری اطلاعات آلفا سرور از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرده و طی سال های گذشته تجارب بسیار ارزشمندی در کنار مشتریان گرانقدر خود داشته است.ما تیمی متخصص و متعهد هستیم که خود را در مقابل امانت شما مسئول میدانیم .آلفا سرور به پاس نشان دادن حسن نیت خود به مشتریان خود این حق را میدهد که بتوانند سرویس های ارائه شده را تست نمایند و در صورت رضایت داشتن از سرویس همکاری خود را با ما ادامه دهند.