تمامی کاربران موظف به مطالعه قوانین می باشند

قوانین و مقرراتآلفا سرور

ثبت سفارش درآلفا سرور به منزله قبول تمام قوانین ذکر شده در این برگه می باشد

قوانین مهم و ضروری

سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین ، حق لغو قرارداد را برای آلفا سرور ، محفوظ می دارد.

 

خریدار موظف است که کلیه مواد توافقنامه، ضوابط شرکت و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، آلفا سرور حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

کاربر موظف است که در نخستین مرحله بعد از ثبت نام، جهت اطمینان یافتن از دریافت ایمیل های آلفا سرور و همچنین تایید اصالت ایمیل، نسبت به تایید ایمیل ثبت شده در مراحل ثبت سفارش یا ثبت نام اقدام نماید. آۀفا سرور از این ایمیل برای ارسال یادآورهای تمدید سرویس استفاده خواهد کرد و ممکن است ایمیل های یادآور به هر دلیل مانند اسپم شناخته شدن، بلاک بودن آی پی سرور توسط میزبان ایمیل و هر دلیل دیگری توسط مشتری دریافت یا ملاحظه نشده در نتیجه، سرویس مورد نظر به دلیل عدم پرداخت صورت حساب تمدید توسط کاربر، باطل و حتی حذف گردد. در شرایط ذکر شده آلفا سرور هیچ مسولیتی در قبال عدم دریافت آگاهساز ها توسط کاربر نخواهد پذیرفت و بررسی دریافت ایمیل های آگاهساز به عهده کاربر می باشد. همچنین این روش تنها روش آگاهسازی مورد آلفا سرور می باشد.

کاربر نباید در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی با کلمات زننده ، ناسزا و بی احترامی برخورد نماید در صورت مشاهده حق مسدود سازی و حذف سرویس کاربر خاطی برای آلفا سرور محفوظ است و در صورت حذف سرویس آلفا سرور هیگونه مسئولیتی ندارد

میزبانی وب و نمایندگی هاست

سرویسهای میزبانی اشتراکی شامل بک آپ گیری روزانه ، هفتگی میشوند و در صورت بروز مشکل استفاده خواهند شد,همچنین آلفا سرور هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بک اپ هایی شما,فایل های شما,اطلاعات شما ندارد و نمایندگان یا دارندگان سرویس هاست موظف هستند که خودشان بک اپ و در جای مناسبی دخیره نمائید در صورت پاک شدن اطلاعات از قبیل سوختن هارد آلفا سرور هیچ مسئولیتی ندارد.

استفاده سرویس هاست اشتراکی برای دانلود فایل و یا لیچر شخصی و عمومی کاملا مقایر با قوانین بوده و سریعا سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد

استفاده سرویس هاست اشتراکی برای دانلود فایل و یا لیچر شخصی و عمومی کاملا مقایر با قوانین بوده و سریعا سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد

در صورت که وظایف مروبط به کاربر توسط پشتیبانی آلفا سرور انجام شود (با درخواست خود کاربر)و سرویس دچار اختلالی شود آخرین بکاپ موجود رستور و آلفا سرور  هیچ گونه مسئولیتی ندارد زیرا وظایف مروبط به خود کاربر بوده و تنها خدمات اضافه از سوی آلفا سرور میباشد.

راه اندازی هرگونه سایت های دانلود, آپلود سنتربر روی پلن های دارای پهنای باند نا محدود و همچنین ارسال اسپم, نقض کپی رایت(مثل ارائه اسکریپتها و نرم افزار های نال شده و کرک شده و ..) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس معلق خواهد شد.

خریدار تمامی قوانین لحاظ شده در کار گروه مصادیق محتوای مجرمانه راموظف به رعایت می باشد و تخطی از قوانین باعث خذف اکانت کاربری (بدون اطلاع قبلی و نداشتن هیچ حقی از سوی کاربر) می باشد

آلفا سرور می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید .